چاپ هجدهم «پرواز تا بی‌نهایت» درباره شهید بابایی

مسير جاري:
اخبار کتاب -> (خبر)

کد:  9409
عنوان:  چاپ هجدهم «پرواز تا بی‌نهایت» درباره شهید بابایی
زیر عنوان:  از سوی نشر آجا
تاریخ ثبت:  مهر 28, 1390
تاریخ ویراش:  مهر 28, 1390
آدرس مستقيم مطلب: به مطلب لينک دهيد
نسخه قابل چاپ: چاپ


خلاصه:
چاپ‌های هفدهم و هجدهم کتاب «پرواز تا بی‌نهایت: یادنامه امیرسرلشکر خلبان شهید عباس بابایی» به زودی از سوی نشر آجا وارد بازار نشر خواهند شد. این اثر،‌ پُرفروش‌ترین کتاب ارتش درباره زندگی‌نامه شهداست.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) این اثر، اولین جلد از مجموعه کتاب‌های «امیران جاوید»‌ است که زندگی و شهادت امیرسرلشکر خلبان شهید عباس بابایی را در قالب خاطرات کوتاه، به تصویر می‌کشد.

در پایان این کتاب پُرفروش انتشارات ارتش جمهوری اسلامی ایران، وصیت‌نامه شهید عباس بابایی و تصاویری از دوران تحصیل، حضور او در صحنه های نبرد و مراسم تشییع پیکر این خلبان شهید منتشر شده‌اند.

چاپ های هفدهم و هجدهم کتاب «پرواز تا بی‌نهایت» به همت نشر آجا و با شمارگان 3 هزار نسخه وارد بازار نشر دفاع‌مقدس خواهند شد.

سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح، سال گذشته در آیین بزرگداشت امیران سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی و حسین لشکری در مرکز آموزش هوایی شهید خضرایی تاکید کرده بود: «این کتاب [پرواز تا بی‌نهایت] را باید همه دانشجویان و همه ملت ایران در کتابخانه منازل شان کنار کتاب خدا و کتاب نهج‌البلاغه و کتاب حافظ داشته باشند و در کتابخانه همه مساجد و همه مراکز فرهنگی این کتاب باشد.»

این کتاب در فروشگاه موسسه کتاب فردا و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.


امتياز اين مطلب(ثبت شده توسط ساير کاربران):8.8   -->  امتياز شما:  

نظر شما:
نام: 
پست الکترونيک: 

لطفا عدد درج شده در تصوير را در کادر مقابل آن وارد کنيد:
  بازخواني مجدد تصوير


برای رهگیری سفارشات خود، شناسه کامل آن را وارد نمایید.