کاردستی های خلاق


کد:  9264
عنوان:  کاردستی های خلاق
تاریخ ثبت:  شهریور 14, 1390
تاریخ ویراش:  مهر 20, 1392
شابک:  978-964-348-841-3
تاریخ اولین چاپ:  1390
نوع جلد:  شومیز
قطع:  وزیری
قیمت(ریال):  25000
شمارگان:  3000
چاپ جاری:  1
تعداد صفحات:  36
وزن(گرم):  161
افزودن به سبد خريد: سفارش خريد
آدرس مستقيم مطلب: به مطلب لينک دهيد
نسخه قابل چاپ: چاپ


معرفي:
ساخت کار دستی باعث توانایی برنامه ریزی، گسترش میدان آگاهی، تجربه و مهارت های علمی، برطرف کردن نیاز های شخصی، درک ارزش کار و زحمت دیگران و فراگیری نحوه ی حفظ و نگهداری اشیاء می شود.
امروزه مواد بازیافت و دور ریختنی می تواند ماده اولیه مناسب و در عین حال ارزان و مقرون به صرفه برای دست سازه ها و کاردستی های کودکان و حتی بزرگ تر ها باشد.
به جرات می توان گفت سالانه در هر مهد و مدرسه ژاپنی یک تن مواد بازیافت و دور ریختنی تمیز، برای ساخت کاردستی های بچه ها از منازل آورده و مورد استفاده قرار می گیرد.
این کتاب می کوشد تا با تمرین و ممارست در اجرای این طرح فرهنگی، اقتصادی و هنری، در جهت پرورش خلاقیت و شکوفا شدن استعداد های خود و کودکان عزیزمان پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

مادران و پدران اولین و مهم ترین بسترسازان رشد و بالندگی فرزندانند. والدین و سپس مربیان و معلمان میتوانند با توجه و حوصله با کودک و نوجوان خود همراه شوند و با نگاهی دوباره به وسایل قابل بازیافت و هر وسیله در دسترس، مستمرا زمینه ساخت بهترین کار دستی های نو و خلاق را فراهم کنند. یادمان باشد، مربی پر حوصله، سرحال و نوآور میتواند کودکان را به سمت رشد و خودشکوفایی فکری و عملی راهبری کند.امتياز اين مطلب(ثبت شده توسط ساير کاربران):7.5   -->  امتياز شما:  

نظر شما:
نام: 
پست الکترونيک: 

لطفا عدد درج شده در تصوير را در کادر مقابل آن وارد کنيد:
  بازخواني مجدد تصوير


برای رهگیری سفارشات خود، شناسه کامل آن را وارد نمایید.